TASARIM

2+1'lerden Başlayan Model Daireler ile Nefis Bir Aile Ortamı

Sıcak ve şık ortamı ile Westernpark, içeri adım attığınızda içinizi ferahlatarak "işte burası benim evim" diyebileceğiniz titizlikle hazırlanmış iç tasarımı ve aile yaşantısı temel alınarak oluşturulmuş sosyal tesisi ile size tam bir aile ortamı yaşatacaktır. Aile yaşantısının modern şehir konsepti içinde yeniden hayat bulduğu bir yer olarak düşünülen Westernpark, aile dostlarınızı en güzel şekilde ağırlayabileceğiniz kusursuz sosyal tesislerini sizlere sunmaktadır.

GÜNCEL

2+1'lerden Başlayan Model Daireler

İttifak inşaat sadece 2+1 ve 3+1 lerden oluşan 61 özel daire ile Westernpark'ı tasarladı. Bütün özellikleri ile lüks hayat konseptini sunarken, butik bir projenin sahip olduğu samimiyet duygusunu da içinde barındırıyor. Westernpark dev konut projelerinin sahip olduğu özellikleri, duygu ve samimiyetle birleştirerek günümüzde gittikçe koybolan aile ve komşuluk ortamını yeniden kurmayı hedefleyen bir proje olarak İstanbul'un hızlı gelişen batı yakasında yükselecek.

Teslim Planı 12 Ay

12 ay gibi çok kısa bir sürede teslim planı yapılan, güvenliği, kullanışlılığı ve tasarımı ön plana çıkaran bu butik lüks aile ortamı, çoğumuza hayatı yaşadığını daha ilk günden fark ettirebilecek.

Sizinle İletişime Geçelim Aşağıdaki iletişim formu ile size en kısa sürede dönüş yapabiliriz.
Sizinle İletişime Geçelim