LOKASYON

Yepyeni Ufuklara Yelken Açabileceğiniz Kadar Karmaşadan Uzak

Şehrin koasu içinde yaşamın tadını adeta unutan biz İstanbullular, hızlı büyüyen bu şehrin içinde yok olup gidiyoruz. Bu yüzden yaşadığız mekanı doğru seçmemiz, şehrin koasundan bir ölçüde olsa korunarak, tabiatla daha fazla bütünleşmemizi ve hayatdan daha fazla lezzet almamızı sağlayacaktır. Westernpark, konum olarak şehrin içinde olsa da yeni yapılaşan şehir konsepti ile modern yollar geniş sokaklar ve hemen yanı başında bulunan Büyükçekmece Gölü ile doğayı ve özgürlüğü insana hissettirmektedir. Haftasonu geldiğinde, çocukları alıp bir kaç dakikada Silivri sahillerine inebilmek ya da daha ileri gidip bir kaç saatte Tekirdağı gezip günü birlik bir keyif yapabilmek gerçekten hayatı yaşadığımızı hissettirecek basit fakat çoğumuzun mahrum kaldığı güzelliklerdir. Bu yüzden Westernpark hayatı yaşadığınızı fark edeceğiniz kadar güzel bir mekan.

GÜNCEL

2+1'lerden Başlayan Model Daireler

İttifak inşaat sadece 2+1 ve 3+1 lerden oluşan 61 özel daire ile Westernpark'ı tasarladı. Bütün özellikleri ile lüks hayat konseptini sunarken, butik bir projenin sahip olduğu samimiyet duygusunu da içinde barındırıyor. Westernpark dev konut projelerinin sahip olduğu özellikleri, duygu ve samimiyetle birleştirerek günümüzde gittikçe koybolan aile ve komşuluk ortamını yeniden kurmayı hedefleyen bir proje olarak İstanbul'un hızlı gelişen batı yakasında yükselecek.

Teslim Planı 12 Ay

12 ay gibi çok kısa bir sürede teslim planı yapılan, güvenliği, kullanışlılığı ve tasarımı ön plana çıkaran bu butik lüks aile ortamı, çoğumuza hayatı yaşadığını daha ilk günden fark ettirebilecek.

Sizinle İletişime Geçelim Aşağıdaki iletişim formu ile size en kısa sürede dönüş yapabiliriz.
Sizinle İletişime Geçelim