İYİ BİR FIRSAT

WESTERNPARK; BÜYÜK RESME BAKANLAR İÇİN İYİ BİR FIRSAT

Son on yılda hızla gelişen istanbul, gayrimenkul yatırımları ile kazandıran bir yatırım aracı olurken en hızlı gelişen bölgesi ise şüphesiz ki şehrin Avrupa’ya en yakın olan kısımları oldu. İstatistiki verilere göre, şehrin batı yakasındaki büyüme hızı ve gelişme potansiyeli, uzun vadeli gelişim trendi göz önüne alındığında şehrin ortalamasından daha fazla olmuştur.

Geçmiş, geleceğin garantisi olmasa da uzun vadeli gelişim trendleri yıllık bazda değişen kısa vadeli dinamikler değillerdir. Bu da İstanbul’un batı yakasının Silivri’ye doğru hızlı bir şekilde modern yeni bir şehirleşme konsepti içinde büyüdüğü gerçeğini göstermektedir. Çünkü şehrin büyümesi için fazla bir alternatif bölgesi kalmamıştır. İstanbul adeta Gebze ve İzmit ile kucaklaşmış iken bu bölgelerdeki şehirleşme hala gece kondu yapılanmasının etkisindedir. Fakat Beylikdüzü ve diğer bölgeler batıya doğru İstanbul’un gece kondu yapılaşması hemen hemen hiç olmayan nadir bölgeleridir. Buda ister istemez buradaki yeni bir düzenli şehirleşmenin en modern tarzda çok hızlı bir şekilde oluşmasına zemin hazırlamaktadır.

uzun vadeli, yani 10 yıl ve üzerinde bir perspektiften bakıldığında Büyükçekmece Gölü'ne yakın olan Westernpark ciddi bir yatırım potansiyeline sahip gözükmektedir. Bunun en güzel örneği firmamız tarafından 2012 yıllında hemen Westernpark’ın yanında lasnmanı yapılan Sağlıkkent sitesi ile gözükmektedir.

570 konut ile lansman fiyatı ortalama 50000 dolar ile 2012 de satışa başladığımız bu projemizde bugün sadece 20 dairemiz kalmasına rağmen en son dairlerimizi 100000 doların üzerinde satmıştır. Dolar üzerinden yaklaşık 4 yılda %100 kazanç sağlayan Sağlıkkent projesi, Beylikdüzündeki bu gelişimin Westernpark’a ve bizlere en yakın ve canlı örneğidir.

Geçmiş geleceğin garantisi olmasa da bizler inanıyoruz ki Westernpark, Sağlıkkent gibi yatırım açısından piyasa üzerinde getiri sağlayacak bir gayrimenkul fırsatı olacaktır. Bunun nedeni ise çok basittir; şehir ancak batıya doğru genişleyebilmektedir. Bu gelişimde bir yandan istatistiki veriler ile öte yandan kanal istanbul ve hızlı tren projeleri gibi önemli kamu yatırımları ile desteklenmektedir.

Kısa vadeli gayrimenkul fırsatları bir çok bölgede önümüze çıkabilse de uzun vade her zaman her yatırımda büyüme kazandıran bir yatırım prensibi olmuştur. Bu yüzdendir ki şehrin büyüme alanın tam merkezinde yer alan Westernpark, büyük resme bakanlar için doğru adres olabilir.

UYARI: Gayrimenkul yatırımları her tür yatırım aracı gibi sistematik ve sektörel riskler taşır. Ekonomik konjektördeki olumsuzluklar gayrimenkul yatırımlarınızı olumsuz etkileyebilir.

GÜNCEL

2+1'lerden Başlayan Model Daireler

İttifak inşaat sadece 2+1 ve 3+1 lerden oluşan 61 özel daire ile Westernpark'ı tasarladı. Bütün özellikleri ile lüks hayat konseptini sunarken, butik bir projenin sahip olduğu samimiyet duygusunu da içinde barındırıyor. Westernpark dev konut projelerinin sahip olduğu özellikleri, duygu ve samimiyetle birleştirerek günümüzde gittikçe koybolan aile ve komşuluk ortamını yeniden kurmayı hedefleyen bir proje olarak İstanbul'un hızlı gelişen batı yakasında yükselecek.

Teslim Planı 12 Ay

12 ay gibi çok kısa bir sürede teslim planı yapılan, güvenliği, kullanışlılığı ve tasarımı ön plana çıkaran bu butik lüks aile ortamı, çoğumuza hayatı yaşadığını daha ilk günden fark ettirebilecek.

Sizinle İletişime Geçelim Aşağıdaki iletişim formu ile size en kısa sürede dönüş yapabiliriz.
Sizinle İletişime Geçelim