HOBİ VE YAŞAM

Hobi ve Yaşam İç İçe

Westernpark'in toplam 61 daire için 500 m2 üzerine kurulu sosyal tesislerinde cep sineması, karaoke ve oyun odaları, langırt ve bilardo salonu, parti alanı (doğumgünü kutlamaları, neşeyle kutlanacak büyük iftar sofraları için özel hazırlanmış yemek masası ve özel sosyal imkanlar), fitness, pilates, yoga, aerobik ve masa tenisi gibi bir çok alan bulunuyor.

GÜNCEL

2+1'lerden Başlayan Model Daireler

İttifak inşaat sadece 2+1 ve 3+1 lerden oluşan 61 özel daire ile Westernpark'ı tasarladı. Bütün özellikleri ile lüks hayat konseptini sunarken, butik bir projenin sahip olduğu samimiyet duygusunu da içinde barındırıyor. Westernpark dev konut projelerinin sahip olduğu özellikleri, duygu ve samimiyetle birleştirerek günümüzde gittikçe koybolan aile ve komşuluk ortamını yeniden kurmayı hedefleyen bir proje olarak İstanbul'un hızlı gelişen batı yakasında yükselecek.

Teslim Planı 12 Ay

12 ay gibi çok kısa bir sürede teslim planı yapılan, güvenliği, kullanışlılığı ve tasarımı ön plana çıkaran bu butik lüks aile ortamı, çoğumuza hayatı yaşadığını daha ilk günden fark ettirebilecek.

Sizinle İletişime Geçelim Aşağıdaki iletişim formu ile size en kısa sürede dönüş yapabiliriz.
Sizinle İletişime Geçelim