ÇEVRE

Westernpark'da Herşey Hemen Yanı Başınızda

  • Çocuklar için hemen yanı başında bir okul,
  • Anneler için bölgenin en büyük alış veriş merkezi,
  • Babalar içinde Türkiye'nin en modern otomobil AVM'si Autopia...

Doğa ile iç içe lokasyonu ile sakinlerine şehrin yaşamına alternatif olarak doğal bir hayat standartı sunan Westernpark, bunu sağlarken şehir hayatının ayrılmazı olan mega alış veriş merkezleri, hastaneleri, sinemaları ile Beylikdüzü'nün renkli yaşamına da çok yakındır. Bu iki güzelliğin çevresinde kurulan Westernpark'da herşeyi adeta elinizin altında bulacaksınız.

GÜNCEL

2+1'lerden Başlayan Model Daireler

İttifak inşaat sadece 2+1 ve 3+1 lerden oluşan 61 özel daire ile Westernpark'ı tasarladı. Bütün özellikleri ile lüks hayat konseptini sunarken, butik bir projenin sahip olduğu samimiyet duygusunu da içinde barındırıyor. Westernpark dev konut projelerinin sahip olduğu özellikleri, duygu ve samimiyetle birleştirerek günümüzde gittikçe koybolan aile ve komşuluk ortamını yeniden kurmayı hedefleyen bir proje olarak İstanbul'un hızlı gelişen batı yakasında yükselecek.

Teslim Planı 12 Ay

12 ay gibi çok kısa bir sürede teslim planı yapılan, güvenliği, kullanışlılığı ve tasarımı ön plana çıkaran bu butik lüks aile ortamı, çoğumuza hayatı yaşadığını daha ilk günden fark ettirebilecek.

Sizinle İletişime Geçelim Aşağıdaki iletişim formu ile size en kısa sürede dönüş yapabiliriz.
Sizinle İletişime Geçelim