PROJE ÖZELLİKLERİ

En ince ayrıntılar düşünülerek hazırlanan proje, ailenin tüm bireyleri için iyi yaşam olanakları sunuyor. Hobi ve yaşam iç içe...

2+1'lerden Başlayan Model Daireler ile Nefis Bir Aile Ortamı

Aile yaşantısının modern şehir konsepti içinde yeniden hayat bulduğu bir yer olarak düşünülen Westernpark`ın, aile dostlarınızı en güzel şekilde ağırlayabileceğiniz kusursuz sosyal tesislerini sizlere sunmaktadır.

Karmaşadan Uzak

Şehrin koasu içinde yaşamın tadını adeta unutan biz İstanbullular, hızlı büyüyen bu şehrin içinde yok olup gidiyoruz. Bu yüzden yaşadığız mekanı doğru seçmemiz, şehrin koasundan bir ölçüde olsa korunarak, tabiatla daha fazla bütünleşmemizi ve hayattan daha fazla lezzet almamızı sağlayacaktır.

Herşey Hemen Yanı Başınızda

Westernpark, şehir hayatının ayrılmazı olan mega alış veriş merkezleri, hastaneleri, sinemaları ile Beylikdüzü'nün renkli yaşamına da çok yakındır.

Hobi ve Yaşam İç İçe

Westernpark'in toplam 61 daire için 500 m2 üzerine kurulu sosyal tesislerinde karaoke ve oyun odaları, langırt ve bilardo salonu, parti alanı, fitness, pilates, yoga, aerobik ve masa tenisi gibi bir çok alan bulunuyor.

Çocuklar için Alanlar

Çocukları da düşündük Güvenle ve özgürce büyüyecekleri;

  • Açık oyun alanları,
  • Macera parkı,
  • Gençlik parkı,
  • 0-5 yaş ve 5-10 yaş çocuklara özel oyun alanları gibi geniş aktivite alanları
  • Özel spor alanları

GÜNCEL

2+1'lerden Başlayan Model Daireler

İttifak inşaat sadece 2+1 ve 3+1 lerden oluşan 61 özel daire ile Westernpark'ı tasarladı. Bütün özellikleri ile lüks hayat konseptini sunarken, butik bir projenin sahip olduğu samimiyet duygusunu da içinde barındırıyor. Westernpark dev konut projelerinin sahip olduğu özellikleri, duygu ve samimiyetle birleştirerek günümüzde gittikçe koybolan aile ve komşuluk ortamını yeniden kurmayı hedefleyen bir proje olarak İstanbul'un hızlı gelişen batı yakasında yükselecek.

Teslim Planı 12 Ay

12 ay gibi çok kısa bir sürede teslim planı yapılan, güvenliği, kullanışlılığı ve tasarımı ön plana çıkaran bu butik lüks aile ortamı, çoğumuza hayatı yaşadığını daha ilk günden fark ettirebilecek.

Sizinle İletişime Geçelim Aşağıdaki iletişim formu ile size en kısa sürede dönüş yapabiliriz.
Sizinle İletişime Geçelim