PROJE LOKASYONU

Westernpark konumu gereği hayatı yaşadığımızı fark ettirecek kadar doğa ile iç içe bir aile ve sosyal yaşamı sizlere sunmaktadır.

Panorama için tıklayınız

Westernpark Beylikdüzü, Esenyurt ve Büyükçekmece'nin birbirine yaklaştığı bir bölgede, İstanbul'un gecekondu yapılaşması olmayan nadir bölgelerinden birisinde konumlanmaktadır. Beylikdüzü İstanbul'un en kozmopolit ilçelerinden biridir, bu özelliği bir Türkiye mozaiği gibidir ve ilçede hatırı sayılır yoğunlukta yabancı vatandaş da ikamet etmektedir.

Beylikdüzü ilçesi kişi başına 10m2'yi aşan yeşil alanları ile bir Avrupa kenti standartındadır. Beylikdüzü ilçesinin hemen hemen her sokağı ve caddesinde simetrik aralıklarla ağaçlar bulunmaktadır. Geniş caddeleri, bulvarları, kaldırımları ve yeşil alanları ile Beylilkdüzü İstanbul'un planlı kentleşmiş yeni yüzünü temsil etmektedir.

Beylikdüzü daha da yeşillendirilmeye devam etmektedir. Cumhuriyet Mahallesi ve Adnan Kahveci Mahallesi arasında kalan dev vadide Yeşil Vadi Botanik Parkı'nın yapımı sürmektedir. Ayrıca bölgenin hemen yanında bulunan Büyükçekmece Gölü ve hemen batısında bulunan Silivri, bölgenin doğaya en yakın konumlanmış yerlerinden biri olmaktadır.

Bunun yanı sıra bölgede Hilton otellerinden Marmara Park, Bauhaus, 5M Migros ve Koçtaş gibi sosyal hayatın gereklerine hizmet edecek bir çok tesis mevcuttur. Bu çerçeveden bakıldığında Westernpark adeta İstanbul'un içinde yeni bir şehirleşme ve bu şehirleşmenin doğa ile kucaklaştığı bir lokasyonda konumlanmaktadır.

GÜNCEL

2+1'lerden Başlayan Model Daireler

İttifak inşaat sadece 2+1 ve 3+1 lerden oluşan 61 özel daire ile Westernpark'ı tasarladı. Bütün özellikleri ile lüks hayat konseptini sunarken, butik bir projenin sahip olduğu samimiyet duygusunu da içinde barındırıyor. Westernpark dev konut projelerinin sahip olduğu özellikleri, duygu ve samimiyetle birleştirerek günümüzde gittikçe koybolan aile ve komşuluk ortamını yeniden kurmayı hedefleyen bir proje olarak İstanbul'un hızlı gelişen batı yakasında yükselecek.

Teslim Planı 12 Ay

12 ay gibi çok kısa bir sürede teslim planı yapılan, güvenliği, kullanışlılığı ve tasarımı ön plana çıkaran bu butik lüks aile ortamı, çoğumuza hayatı yaşadığını daha ilk günden fark ettirebilecek.

Sizinle İletişime Geçelim Aşağıdaki iletişim formu ile size en kısa sürede dönüş yapabiliriz.
Sizinle İletişime Geçelim