İTTİFAK İNŞAAT HAKKINDA

Kurulduğu yıldan bu yana binlerce aileyi ev sahibi yaparak onurlanan şirketimiz, bunu yanında onbinlerce kişiyi iş sahibi yapmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

1996 yılında Ankara’da kurulup daha sonra İstanbul’a taşınan firmamız şirketleşme öncesi var olan otuz yıllık inşaat deneyimi ve “Tüm güzellikler insanlar için” anlayışı ile günümüze kadar yurt içi ve yurt dışında çeşitli projelere imza atarak başarısını göstermiş, kalitesi ve güvenirliği ile kendisini kanıtlamıştır.

Bir marka olmak yolunda kurumsallaşan ve kurulduğu yıldan bu yana binlerce aileyi ev sahibi yaparak onurlanan şirketimiz, bunu yanında onbinlerce kişiyi iş sahibi yapmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Ülkemizde başarı ile yürütülen sosyal konut projelerinde birebir yer alan İttifak İnşaat KİPTAŞ ve TOKİ’ ye ait projelerde binlerce sosyal konut yapmış ve günümüzde kendi markasıyla konut üretimine devam etmektedir.

Daha büyük hedeflere yatırımlar yaparak geleceği sağlam temeller üzerine oturtma kararlılığında olan İttifak İnşaat faaliyet gösterdiği 20 yıl boyunca olduğu gibi bundan sonra da sağlam, kaliteli ve çağdaş projeleri hayata geçirecek ve insanlığa sunduğu hizmetleri hep daha iyiye götürmek suretiyle büyük bir azimle çalışacaktır.

GÜNCEL

2+1'lerden Başlayan Model Daireler

İttifak inşaat sadece 2+1 ve 3+1 lerden oluşan 61 özel daire ile Westernpark'ı tasarladı. Bütün özellikleri ile lüks hayat konseptini sunarken, butik bir projenin sahip olduğu samimiyet duygusunu da içinde barındırıyor. Westernpark dev konut projelerinin sahip olduğu özellikleri, duygu ve samimiyetle birleştirerek günümüzde gittikçe koybolan aile ve komşuluk ortamını yeniden kurmayı hedefleyen bir proje olarak İstanbul'un hızlı gelişen batı yakasında yükselecek.

Teslim Planı 12 Ay

12 ay gibi çok kısa bir sürede teslim planı yapılan, güvenliği, kullanışlılığı ve tasarımı ön plana çıkaran bu butik lüks aile ortamı, çoğumuza hayatı yaşadığını daha ilk günden fark ettirebilecek.

Sizinle İletişime Geçelim Aşağıdaki iletişim formu ile size en kısa sürede dönüş yapabiliriz.
Sizinle İletişime Geçelim